Moda czy ochrona? Jak znaleźć okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, oferujące jedno i drugie

Wielu rodziców narzeka na to, że kupując okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, muszą wybierać pomiędzy modą i wygodą noszenia a skuteczną ochroną. Są jednak marki okularów idealnie chroniące oczy dziecka dzięki takim rozwiązaniom jak filtr UV400, które jednocześnie stawiają na stylowe wzornictwo i zróżnicowaną ofertę kolorystyczną idealnie wpisującą się w preferencje maluchów. Świetnym przykładem takich marek są Olivio&Co, Real Shades oraz Shadez.

  1. Styl i ochrona, która zabezpieczy oczy dziecka
  2. Czym różnią się okulary przeciwsłoneczne dla dzieci?
  3. Pomoc w doborze okularów przeciwsłonecznych dla maluchów

Każda z tych marek oferuje wysokiej jakości przeznaczone dla dzieci okulary przeciwsłoneczne, które są zaprojektowane z myślą o dziecięcej twarzy, dzięki czemu doskonale leżą i zapewniają komfort podczas noszenia. Okulary Olivio&Co można dodatkowo personalizować za pomocą charmsów, co pozwala maluchom na stworzenie kreatywnych i indywidualnych oprawek. Jest to szczególnie przydatne w przypadku dzieci, które trudno przekonać do noszenia okularów przeciwsłonecznych. Można wybrać również spośród ciekawych kształów okularów, jak na przykład okulary przeciwsłoneczne serca marki Real Shades.

Styl i ochrona, która zabezpieczy oczy dziecka

Tradycyjne oprawki rzadko kiedy podobają się maluchom, które preferują żywe kolory, ciekawe wzory i przede wszystkim wygodne oprawki. Nie można również zapominać o konieczności zapewnienia prawdziwej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV, do czego wiele modeli okularów przeciwsłonecznych zwyczajnie się nie nadaje.

Wzrok dziecka jest bardzo wrażliwy, przez co wymaga skutecznej ochrony przed promieniami słonecznymi. Można ją uzyskać, kupując okulary z filtrem UV400. Zastosowano go we wszystkich produktach marek Olivio&Co, Mokki, Shadez oraz Real Shades, które są dostępne w stałej ofercie sklepu UVOK. Ich dodatkową zaletą jest to, że ich design uwzględnia preferencje i oczekiwania maluchów.

Czym różnią się okulary przeciwsłoneczne dla dzieci?

Okulary dla dzieci różnią się od modeli noszonych przez osoby dorosłe kilkoma istotnymi szczegółami. Najważniejszym z nich jest to, że są wykonane w 100% z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, co zostało potwierdzone badaniami. Mają również skuteczny filtr UV400 i szeroką gamę rozmiarów dopasowanych do głów dzieci. Ostatnią rzeczą jest oczywiście design, dzięki czemu takie okulary zapewniają najlepszą ochronę, a dodatkowo są chętnie noszone przez dzieci.

Pomoc w doborze okularów przeciwsłonecznych dla maluchów

W celu dokonania zakupu dobrych okularów dla dzieci chroniących przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB najlepiej skorzystać z oferty uvok.pl, gdzie można liczyć na pomoc w doborze oprawek. Doświadczeni pracownicy działu obsługi klienta zawsze starają się podpowiedzieć, jakie okulary będą najlepsze dla malucha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − dwanaście =