Kubki jednorazowe do biura – kiedy się przydadzą?

Dostęp do różnych napojów w pracy – czy to dla samych pracowników, czy też klientów firmy – to obecnie standard, jak i częściowo również wymóg prawny. Co możemy zrobić, jeżeli nie posiadamy dostępu do w pełni wyposażonej kuchni pracowniczej? Jakie kubki w zamian wybrać i na co zwrócić szczególną uwagę? Dlaczego wybór naczyń papierowych to lepszy pomysł, niż tych wykonanych z plastiku?

1. Kubki jednorazowe – kiedy to dobry wybór?

2. Kubki papierowe do zimnych i gorących napojów do biura – jakie wybrać?

3. Na co uważać kupując jednorazowe kubki papierowe?

Kubki jednorazowe – kiedy to dobry wybór?

O ile zazwyczaj staramy się korzystać z naczyń wielorazowego użytku, w niektórych sytuacjach papierowe kubki są lepszym wyborem, szczególnie w przestrzeni firmowej. Jeżeli nie posiadamy w biurze pełnoprawnej kuchni, wybór naczyń klasycznych nie jest możliwy, głównie ze względu na brak możliwości ich prawidłowego umycia. Jeżeli firma często organizuje eventy zewnętrzne, posiadanie stałego dostawcy naczyń jednorazowych również jest dobrym pomysłem. Kubek papierowy – czy to do kawy, czy zimnych napojów – to zawsze dobra opcja wszędzie tam, gdzie zapewnienie dostępu do zwykłych naczyń jest utrudnione lub niemożliwe.

Kubki papierowe do zimnych i gorących napojów do biura – jakie wybrać?

Kubki jednorazowe podzielić możemy wedle przeznaczenia do napojów o różnej temperaturze. Jeżeli zależy nam na wyborze uniwersalnej opcji, warto zdecydować się na ten typ produktu, który ma zdolność do utrzymania płynów gorących. Kubki jednorazowe papierowe są przy tym popularniejszym wyborem, ze względu na mniejszą ekologiczność wykorzystywania opakowań plastikowych. Jeżeli decydujemy się na zakup do biura, warto zdecydować się na jednego dostawcę, który będzie w stanie zapewnić nam odpowiednią jakość wybranego produktu.

Na co uważać kupując jednorazowe kubki papierowe?

Aby zakup kubków jednorazowych był dobrym pomysłem i odpowiadał naszym potrzebom, powinniśmy zwrócić uwagę również na takie kwestie, jak ich pojemność, ilość sztuk w pojedynczym opakowaniu oraz ogólne zapotrzebowanie pracowników na ich dostępność. Wybranie stałego dostawcy pozwoli nam przy tym na wynegocjowanie lepszej ceny, jak i stałości dostaw. Jednorazowe kubki do kawy wykonane z papieru są również lepszą opcją pod kątem ekologicznym, niż ich plastikowe odpowiedniki. Jeżeli więc nie mamy dostępu do naczyń wielorazowego użytku, jest to dobry sposób na zapewnienie pracownikom i klientom dostępu do napojów w czasie pracy w biurze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − dwa =